Cieszę się, że jesteś!

Mam na imię Iza, a Akademia Beztroski to moje spełnione marzenie, do którego zapraszam kobiety spragnione oddechu.

To miejsce, gdzie jest ciepło, miło, gwarno, twórczo, sensownie i smacznie.

Ja zapewniam dobre towarzystwo, warsztaty dla ducha i ciała, zdolne prowadzące oraz smaczne jedzenie. Ty wyruszasz w drogę do siebie (lub robisz mały krok w tym kierunku).

Razem pozwalamy sobie na las-relaks.

Moja Beztroska wyrosła z tęsknoty za momentami, kiedy policzki bolą ze śmiechu. Kiedy mówisz: „mogę, umiem, chcę” i wiesz, że to prawda. Kiedy plan na najbliższe dni trzeszczy w szwach, a ty lecisz jak na randkę. Kiedy z wdzięcznością żegnasz minione i śmiało patrzysz w przyszłość.
Był czas, że boleśnie brakowało mi takich chwil, ale przyszedł i taki, kiedy dane mi było tych momentów doświadczyć.  Dzięki temu zrozumiałam, że najbardziej na świecie lubię organizować i porywać do działania. Wierzę w babskie wsparcie, moc słów, drobne przyjemności, znaczenie małych kroków i siłę zielonego. To moje filary. Tym chcę się dzielić. Po to powstała moja Akademia Beztroski.
Uwaga! Ważne!
W Akademii Beztroski wszystko wolno: warsztaty, rozmowy, posiłki odbywają się bez pośpiechu. Wskazany jest tylko spacer po lesie, bo to las (przy którym mieszkam już prawie 10 lat po ucieczce z miasta) podsunął mi odpowiedzi na wiele trudnych pytań i dał siłę, by je sobie zadać.
P.S.
Jeśli wzmianka o szkole lub akademii sprawia, że czujesz niepokój, koniecznie czytaj dalej, bo w Akademii Beztroski: zamiast ocen dostajesz uśmiechy, dodajesz sobie sił, a odejmujesz lat, trudne przypadki odmieniasz lekko, dzielisz się doświadczeniami, a mnożysz siły.

 

otulam troskliwie, byś czuła beztroskę

 

co mówią o mnie uczestniczki akademii?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Irena Erhard Dobroszyce
Idealne miejsce do relaksu. Miejsce, w którym w końcu potrafię naprawdę być tu i teraz. Zajęcia, po których odnajduję równowagę, wyciszenie i jednocześnie wewnętrzną radość. Dodatkowy plus za rewelacyjną kuchnię :). Dziękuję bardzo Izabeli, która jest tą właściwą osobą na właściwym miejscu.
Alina Hojczyk-Kielar Dobroszyce
Akademia Beztroski to miejsce wspaniałe, otoczenie relaksujące, możliwość wzięcia oddechu od codzienności, odnalezienia w sobie czegoś więcej, czegoś głębiej. Byłam tam i planuje być ponownie. Iza daje poczucie wyjątkowości a zarazem normalności. Bez patosu, a z szacunkiem.