kamień z serca

kamień z serca

with Brak komentarzy

Po spotkaniu "Kamień z serca" czuję ciepło.
To słoneczne, które towarzyszyło nam w minioną sobotę przez cały dzień: pozwoliło położyć się na trawie, posiedzieć na tarasie, pomyśleć o sobie, posłuchać ciszy.

Czuję ciepło, które miała w sobie każda z dziewczyn obecna na Akademii Beztroski 7 kwietnia. Po raz kolejny dotarło do mnie, że nie ma przypadków, a spotkania, podczas których pojawia się nieuchwytna, niespodziewana bliskość, jakkolwiek górnolotnie to brzmi, będą mieć swój ciąg dalszy w życiu każdej z nas.
Czuję ciepło, bo się dla kogoś postarałam, zmęczyłam, wystawiłam na ocenę i w zamian dostałam… dużo, dużo więcej: uwagę, zaufanie, czas, życzliwość, obietnice, plany, podziękowania, współpracę, pomoc i poczucie sensu. Mam nadzieję, że i Wam było w beztrosce i z beztroską dobrze.

Dorota, Ela, Basia, Magdy dwie i dwie Ireny, Justyna, Marta, Monika, Beata, Gosia, Asia, Iza, Kasia dziękuję jeszcze raz.

Ciepło pozdrawiam i zapraszam na 16 czerwca. Będziemy mówić o tym: „Co mnie trzyma, co mnie niesie”. To tytuł kolejnej beztroski.

Akademię współtworzyły ze mną: Atelier 43 Joanna Chomiuk, Projekt Wianki, Justyna Pióro, Izabela Łukawska. Fajnie mieć wokół siebie ludzi, którzy dają siłę.
Dziękuję.