to chcecie wiedzieć….. czyli najczęściej zadawane pytania.

Czy muszę uczestniczyć we wszystkich zajęciach? Czy mogę tylko odpoczywać? Co jeśli coś mi nie będzie pasować?

 

Podczas beztroskiego spotkania nie musicie nic robić. W każdej chwili możecie sięgnąć po gazetę, herbatę, kawę i oddalić się nieco od grupy. 

 

Czy muszę iść na spacer?

 

Osoby, które nie wybiorą się na spacer, będą mogły zostać w Akademii razem z moją współpracowniczką Justyną i uczestniczyć lub nie w przygotowaniach do obiadu. :), ewentualnie poczytać gazety.

 

Jak mam się ubrać?

 

Ubierzcie się wygodnie, sportowo, można wziąć kapcie, ale można chodzić w butach po domu. Warto mieć ze sobą buty do lasu na zmianę, bo bywa mokro.

 

Czy muszę mieć specjalne ubranie na zajęcia artystyczne?

 

Staram się, aby zajęcia nie były brudząco-rujnujące, ale zawsze mam na wszelki wypadek foliowe fartuchy ochronne.

 

Czy podczas spotkania będę mogła zadzwonić do domu?

 

W Białym Błocie nie ma zasięgu. Nie zadzwonisz, nie wyślesz sms, nie skorzystasz z fb i messengera w telefonie. Od rana w sobotę jest ze mną kontakt tylko przez fb i internet stacjonarny;). W razie potrzeby możesz skorzystać z mojego komputera.  

 

Mam alergię. Nie mogę wszystkiego jeść. Czy mam przywieźć swoje jedzenie?

 

Oczywiście możesz, ale możesz też zgłosić mi wcześniej mailowo, czego unikasz i tak dopasujemy menu, aby odpowiadało wszystkim.

 

Jak mam się dostać do Białego Błota?

 

Najlepiej samochodem, ale jeśli nie masz takiej możliwość, napisz do mnie, na pewno coś wymyślimy. Jeśli jesteś kierowcą, w mailu przywitalnym będą dokładne wskazówki dojazdu.

 

Czy muszę mieć ze sobą jakieś dodatkowe pieniądze?

 

Pobyt w Akademii opłacasz w całości wcześniej – to warunek rezerwacji miejsca. Warto mieć ze sobą kilka złotych, bo czasem można kupić coś przy okazji np. gliniane anioły, jagody, kozie sery, wianki, ziołowe mikstury i co tam tylko prowadzącym warsztaty w duszy gra….

 

 

co o akademii beztroski mówią jej uczestniczki?

 

 

 

 

caret-down caret-up caret-left caret-right
Justyna Wyszowska Wrocław

 

 

Polecam wszystkim, którzy szukają inspiracji do pracy, życia, rodziny albo tym którzy tej inspiracji mają za dużo ;).

Marta Kmiecik Oleśnica

 

Ja mam chyba inne potrzeby niż analiza siebie😂, bo napiszę o jedzeniu (ono bardziej mnie pociąga😄) - ORGAZM MIGDAŁKÓW. Głodnym na pewno się nie wyjdzie 🙂